Privaatsuspoliitika

Lehekülje http://fotopaun.ee privaatsuspoliitika

Lehekülje http://fotopaun.ee külastajate privaatsus on meie jaoks oluline. Leheküljel http://fotopaun.ee kinnitame, et teie isikliku teabe privaatsus on oluline. Siit leiate teavet selle kohta, millist tüüpi isiklikke andmeid me kätte saame ja kogume siis, kui kasutate ja külastate veebilehte http://fotopaun.ee, samuti saate teada, kuidas saadud teavet kaitseme. Me ei müü teie teavet kunagi kolmandatele pooltele. Logifailid: Nii nagu enamik teisi lehti, kogume ja kasutame logifailides sisalduvaid andmeid. Logifailides sisalduv teave sisaldab teie IP (internetiprotokolli)-aadressi, teie ISPd (internetiteenuse pakkuja nagu AOL või Shaw Cable), lehekülje külastamiseks kasutatud brauserit (nagu Internet Explorer või Firefox), leheküljel viibitud aega ja lehekülje kaudu külastatud lehti. Küpsised ja veebimajakad: Me kasutame küpsiseid teabe nagu teie isiklike eelistuste salvestamiseks seoses lehekülje külastamisega. See võib tähendada, et me näitame näiteks hüpikreklaami vaid korra teie külastuse jooksul või, et saate sisse logida mõnda meie rakendusse nagu foorumid. Samuti kasutage leheküljel http://fotopaun.ee kolmandate osapoolte reklaame lehekülje toetamiseks. Mõned neist reklaamijaist võivad kasutada tehnoloogiat nagu küpsised ja veebimajakad sellal, kui meie lehel reklaami teevad, nii saavad ka need reklaamijad (nagu Google Google AdSense programmi kaudu) teavet nagu teie IP-aadress, ISP, veebilehe külastamiseks kasutatud brauser ja mõnel juhul, kas olete arvutisse paigaldanud Flashi. See on üldjuhul teave, mida kasutatakse geosihtimiseks (näiteks näidatakse New Yorgi kinnisvarareklaame New Yorgis viibivaile inimestele) või näidatakse kindlaid reklaame kindlate lehtede külastamise korral (nagu näiteks küpsetusreklaamid tiheda kokanduslehekülje külastaja jaoks).

DoubleClick DART-küpsised Me võime kasutada ka DART-küpsiseid selleks, et pakkuda reklaame Google’i DoubleClicki kaudu, mis paneb arvutisse küpsise siis, kui surfate internetis ja külastate veebilehte DoubleClick reklaami abil (sealhulgas mõned Google AdSense reklaamid). See küpsis on kasutusel selleks, et pakkuda teile enda ja oma huvide järgi kohandatud reklaame (“huvipõhine sihtimine”). Pakutud reklaamid on sihitud teie eelneva veebiajaloo põhjal (näiteks, kui olete külastanud lehti, mis räägivad Las Vegase külastamisest, siis võite näha Las Vegase hotellireklaame mitteseotud lehekülje külastamisel, näiteks hokilehe külastamisel).DART kasutab “mittepersonaalselt tuvastatavat teavet”. See EI jälgi teie isiklikke andmeid nagu nimi, e-posti aadress, füüsiline aadress, telefoninumber, sotsiaalkindlustusnumbrid, pangakontoandmed või krediitkaardi andmed. Sellest reklaamteenusest on võimalik loobuda, külastades lehte http://www.doubleclick.com/privacy/dart_adserving.aspx

Saate selle reklaami välja lülitada või valikuliselt lülitada välja meie või kolmanda osapoole küpsised oma brauseri seadetes või hallates eelistusi programmides nagu Norton Internet Security. Siiski võib see mõjutada seda, kuidas saate meie veebilehte ja teisi veebilehti kasutada. See võib tähendada teenustesse ja programmidesse nagu foorumitesse või kasutajakontodesse sisselogimise võimatust. Küpsiste kustutamine ei tähenda, et olete reklaamiprogrammist alatiseks välja arvatud. Kui te just küpsiseid ei keela, siis järgmine kord kui külastate reklaame käitavat veebilehte, lisatakse ka uus küpsis.