Kuidas saada heaks fotograafiks

Õppige, kuidas leida oma kaameral üles kõik nupud. Tehke endale selgeks kõik kaamera omadused. See võimaldab täielikult oma kaamera võimeid ära kasutada, kuid jääda ilma ka vähematest piltidest, kui ei pea pildistamise asemel oma kaamerat reguleerima. Õpi, kuidas oma särituskolmnurka kasutada Foto on eelkõige valgus, seega pead teadma, kuidas seda kontrollida. Olles tehnika selgeks saanud, saad keskenduda kõige põnevamale, foto kompositsioonile  Pildistamistöötoad, mida soovitan Pariisis Internetikursused valguse taltsutamiseks Tuvastage oma pilgus jõudude jooned

Alati selleks, et tehnikast lahti saada, tee selgeks, mida jõujooned sinu kollimaatorites läbivad foto kompositsiooni toetamiseks. Loo paber- või arvutipilt 3/2-formaadis, nii nagu sinu fotod, ja tõmba 2 vertikaalset ja 2 horisontaalset joont, mis sinu pildi 3 võrdselt vertikaalseks ja horisontaalseks osaks jagavad. Seejärel suurenda pilti kogu vaate saamiseks ja vaata, kas jõujooned sinu kollimaatoreid läbivad.

Harjuta, harjuta, harjuta – digitaalse vaieldamatu eelis filmiga võrreldes on see, et see ei maksa palju. Seega hakka harjutama, osale 52 projektis, mis pakuvad iga nädal harjutamiseks uue teema, nii harjutad ja teed uusi pilte regulaarsusega. Mida rohkem pildistad, seda rohkem arened!!!

Sorteeri oma fotsid ja avalda need, kui pildistad ilma piltidega midagi kunagi tegemata. Digitaalse veel üks eeliseid on, et sinu fotodel olevad EXIFid (pildistamisandmed) jäävad piltidele ja saad neid kontrollida, et tuvastada võimalikke enda tehtavaid vigu.  Näiteks, kui salvestad oma fotod kõvakettale ilma neid sorteerimata ja regulaarselt ei kontrolli oma särikiirust ja liikuvad inimesed on udused, siis ei pea sa tingimata oma pilte sorteerima – sa ei näe viga ja jätkad selle tegemist, olles pilte sorteerinud, leiad vea üles ja oskad sellele järgmine kord tähelepanu pöörata.

 

Ragner

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga